e-Devlet Kapısı Mobil Uygulaması

admin

Işıkları Kapat

Hata Bildir

e-Devlet Kapısı Mobil Uygulaması

e-Devlet Kapısı Mobil Uygulaması

Anasayfa » Uygulama » e-Devlet Kapısı Mobil Uygulaması

Mobil cihazlar gün geçtikçe yaygınlaşıyor ve hayatımızın büyük bir bölümünü telefonlarımızdan kontrol etmemizi sağlıyor. Bu noktada T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, devlet hizmetlerine daha hızlı ve rahat ulaşmamızı sağlayacak E-Devlet mobil uygulamalarını yayınlamıştı.

Bugün itibariyle yenilenen arayüzü ve özellikleriyle karşımıza çıkan E-Devlet kapısı mobil uygulaması hem Android 4.0 ve üzeri hem de iOS 8.0 ve üzeri cihaz kullanıcılarına sunuldu.

turkiye.gov.tr adresinden ulaşabildiğimiz tüm devlet hizmetlerini akıllı telefonlarımıza getiren E-Devlet kapısı uygulamaları sayesinde tüm devlet işlemlerini kolay bir biçimde gerçekleştirebiliyoruz.

Uygulamayı kullanabilmek için e-Devlet şifresi ya da mobil imza‘ya sahip olmamız gerekiyor. Eğer e-devlet şifreniz yoksa PTT şubelerine gidip kimliğinizi beyan ederek, mobil imza’nız yoksa da kullandığınız GSM operatörüne başvurarak sahip olabilirsiniz.

Tavsiye:  Star Wars: Uprising Oynanış

Yenilenen e-Devlet Kapısı Mobil Uygulaması hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için yayınlanan videoyu mutlaka izlemenizi öneririz.

13.09.2015 tarihinde eklendi 366 kişi izledi 

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Windows 10 Mobile Tanıtım Videosu

Windows 10 Mobile Tanıtım Videosu 09.11.2015 tarihinde eklendi - 302 kişi izledi

Boomerang from Instagram incelemesi

Boomerang from Instagram incelemesi 24.10.2015 tarihinde eklendi - 466 kişi izledi

Adobe Monument Mode Tanıtımı

Adobe Monument Mode Tanıtımı 20.10.2015 tarihinde eklendi - 279 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız