HTC One M9 Plus İncelemesi

admin

Işıkları Kapat

Hata Bildir

HTC One M9 Plus İncelemesi

HTC One M9 Plus İncelemesi

Anasayfa » Telefon » HTC One M9 Plus İncelemesi

HTC tarafından üretilen 3bin tllik fiyat etiketine sahip cihazı HTC One M9 Plus. Bir çok yüksek özelliğe sahip.Sahip olduğu yüksek özelliklerden bir kaçını sıralamak gerekirse.

Tasarımsal özellikleri: Tamamen matal bir kasaya sahip cihaz ele oturan ergonomik bir yapıya sahip. Arka kısmında Asus Zenfone serisiyle benzerlik gösteren kavisli bir yapıya sahip.

Kamera özellikleri: HTC’nin kendi cihazları için özel olarak geliştirdii uFocus ve HTC  akıllı göz teknolojisine sahip olan cihaz tam tamına 20mp çözünürlüğe sahip bir arka kameraya sahip. Ön kamera konusun da bir çok özelliğe sahip cihaz standart pixellere göre %300 den fazla ışık yakaladığını iddaa ediyor. Ön kamerası donanimsal olarak 4mp lik bir çözünürlüğe sahip. Hem ön hem de arka kamera yönünde başarılı olduğunu düşünüyoruz.

Tavsiye:  Call of Duty: Black Ops III Çıkış Videosu

Ses özellikleri: Ses konusunda neredeyse Sony ile kapışan HTC bu cihazında da bir hayli iddialı olduğunu söyleyebiliriz.Ses konusunda Dolby Audio ile çalışan HTC bunun yanında 5.1 surround ses efektinide bu cihazına eklemiş.

Teknik özellikleri: Hava civadan sonra telefonun gerçekten iyi olduğunu anlamıza yardımcı olacak teknik özelliklerini sıralayacak olursak. Geçenlerde ihalesi yapılan 4.5G teknolojisini destekleyen HTC One M9+ size çok yüksek hızlarda internet deneyimi sağlamak için hazır.(Başka bir cihazınız varsa 4.5G’yi destekleme durumunu öğrenmek için tıklayın) Bu cihaz 2840 mAh pile sahip ve 2G için 23 saat , 3G için ise 13 saat konuşma süresi vaat ediyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Tavsiye:  Google Eylül Etkinliği Canlı Yayını - 29 Eylül 2015

15.09.2015 tarihinde eklendi 464 kişi izledi 

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

En çok aranan akıllı telefon modelleri

En çok aranan akıllı telefon modelleri 06.03.2016 tarihinde eklendi - 471 kişi izledi

Samsung Galaxy S7 su altı çekim videosu

Samsung Galaxy S7 su altı çekim videosu 06.03.2016 tarihinde eklendi - 480 kişi izledi

iPhone 6S Plus, Nexus 6P, Lumia 950 XL Hız Testi

iPhone 6S Plus, Nexus 6P, Lumia 950 XL Hız Testi 26.12.2015 tarihinde eklendi - 448 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız