World of Tanks Blitz Windows 10 Tanıtım Videosu

admin

Işıkları Kapat

Hata Bildir

World of Tanks Blitz Windows 10 Tanıtım Videosu

World of Tanks Blitz Windows 10 Tanıtım Videosu

Anasayfa » Oyun » World of Tanks Blitz Windows 10 Tanıtım Videosu

World of Tanks Blitz, Windows 10 platformuna geldi! Dünyanın her yerindeki tankçılar, Windows 10 kullanan akıllı telefonlar, tabletler ve PC’lerde heyecanlı tank savaşlarına girebilecekler.

Yeni bir platforma açılan oyun, 7’ye 7 tank savaşlarını yepyeni bir kitleyle buluştururken yeni ve geliştirilmiş oynanış dinamikleri sunuyor.

Windows 10’a uyumlu hale getirilen oyunda oyuncular iOS, Android ve Windows 10 cihazlarıyla bağlandıkları tek bir World of Tanks Blitz sunucusu üzerinden birbirleriyle savaşabilecekler. Oyuncular arasında eşit şartlar sağlamak için, oyunu PC’den oynayan oyuncular farklı bir eşleştirme havuzunda yer alacak.

Ayrıca World of Tanks Blitz’i gerçek anlamda bir çapraz-platform oyunu haline getirmek için geliştiriciler oyunun arayüzünü de elden geçirmiş. Oyun tablet ve akıllı telefonlarda yenilikçi dokunmatik kontroller sunarken, Windows 10 PC’lerde ise klavye ve fare kullanmaya imkân tanıyor.

Tavsiye:  Just Cause 3 Oynanış Videosu

Almanya, İngiltere, A.B.D, S.S.C.B, ve Japonya’ya ait 200’den fazla tankı barındıran World of Tanks Blitz hâlihazırda iOS ve Android platformlarında 40 milyonun üzerinde indirilmiş durumda.

World of Tanks Blitz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve oyunun Windows 10 sürümünü indirmek için http://wotblitz.eu adresini ziyaret edin.

16.12.2015 tarihinde eklendi 464 kişi izledi 

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Super Mario Run iPhone Oynanış Videosu

Super Mario Run iPhone Oynanış Videosu 15.12.2016 tarihinde eklendi - 277 kişi izledi

FIFA 17 ilk tanıtım videosu

FIFA 17 ilk tanıtım videosu 06.06.2016 tarihinde eklendi - 1.141 kişi izledi

World of Tanks Wolfpack tanıtım videosu

World of Tanks Wolfpack tanıtım videosu 06.03.2016 tarihinde eklendi - 385 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız