Wargaming.net Continental Rumble Turnuvası Videosu

admin

Işıkları Kapat

Hata Bildir

Wargaming.net Continental Rumble Turnuvası Videosu

Wargaming.net Continental Rumble Turnuvası Videosu

Anasayfa » Oyun » Wargaming.net Continental Rumble Turnuvası Videosu

Wargaming.net Ligi’nin Polonya’da Düzenlenen Turnuvası “Continental Rumble” Sonuçlandı. 

Geçtiğimiz hafta sonu Polonya’da düzenlenen ve Avrupa Birliği ile Bağımsız Devletler Topluluğunun önde gelen takımlarının kapıştığı Wargaming.net Ligi “Continental Rumble” turnuvası sonuçlandı. Poznan Game Arena’da yaklaşık 5000 kişinin izlediği turnuvanın kazananı Tornado ROX oldu.

Yarı finallerde Wargaming.net Ligi 1. Sezon Bağımsız Devletler Topluluğu şampiyonu Na’vi ile karşı karşıya gelen Tornado ROX, mükemmel bir takım oyunu ortaya koyarak maçın galibi oldu. Akabinde Wargaming.net Ligi 1. Sezon Avrupa şampiyonu Wombats on Tanks ile final maçında karşı karşılaşan Tornado ROX, üstün performans ve sağlam stratejisi sayesinde 7-4’lük bir üstünlükle Continental Rumble’ın kazananı olmayı başardı.

Tavsiye:  Just Cause 3'ün 1 Saatlik Oynanış Videosu

Takım üyelerinden Igor TheArmageddon Gasai konuyla ilgili duygularını “Ligin en azılı takımlarından biri olan Na’vi’yi yarı finallerde alt etmenin ve finalde de Wombats on Tanks gibi çok önemli bir takımı yenmenin gururunu yaşıyoruz. Hepimiz için heyecan verici bir süreçti. Karşımızda son derece deneyimli ve profesyonel arenada kendilerini ispatlamış takımlar vardı ama üstümüzdeki tüm baskıya rağmen elimizden gelenin en iyisini ortaya koyduk” şeklinde belirtti.

Wargaming.net Ligi’nde sırada 7 Kasımda düzenlenecek Pacific Rumble var. Bu turnuva, Kuzey Amerika ve Asya Pasifik’in en iddialı takımlarını karşı karşıya getirecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Tavsiye:  Gran Turismo Sport Duyuru Videosu

25.10.2015 tarihinde eklendi 425 kişi izledi 

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Super Mario Run iPhone Oynanış Videosu

Super Mario Run iPhone Oynanış Videosu 15.12.2016 tarihinde eklendi - 277 kişi izledi

FIFA 17 ilk tanıtım videosu

FIFA 17 ilk tanıtım videosu 06.06.2016 tarihinde eklendi - 1.141 kişi izledi

World of Tanks Wolfpack tanıtım videosu

World of Tanks Wolfpack tanıtım videosu 06.03.2016 tarihinde eklendi - 385 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız