Rocket League İncelemesi

admin

Işıkları Kapat

Hata Bildir

Rocket League İncelemesi

Rocket League İncelemesi

Anasayfa » Oyun » Rocket League İncelemesi

Klasik futbol oyunlarından sıkılan oyuncuların sıkıntısına çare olacak Rocket League, çılgın bir futbol oyunu deneyimi sunuyor.

Temel olarak futbol oyunu ve yarış oyunu türlerinin bir karışımı olan oyunda alışık olduğumuz futbolcu karakterlerinin yerini yarış araçları ve canavar kamyonlar alıyor.

Oyunda yüksek hızda araç kullanırken aynı zamanda topu sürerek, rakibimizin kalesine gol atmaya çalışıyoruz. Gelecekte geçen bir hikayeye sahip olan Rocket League‘de kontrol ettiğimiz araçlar ve futbol sahaları bu hikayelerden etkilenen bir yapıya sahip.

Rocket League‘da aracımızla topa hızla çarparak kurşun gibi vuruşlar yapabiliyoruz. Kalemizi savunurken de aynı şekilde olası golleri kurtarabiliyoruz.

Oyunda tek başınıza kariyer peşinde koşabilir ya da 8 oyuncuyla aynı maçta online olarak rekabet edebilirsiniz. Ayrıca oyundaki split screen desteği sayesinde 4 oyuncu ile aynı bilgisayar üzerinde eğlenceli bir oyun deneyimi yapabilirsiniz.

Tavsiye:  FIFA 16 incelemesi

Merlininkazani.com tarafından incelemesi yapılan ve nasıl oynandığı anlatılan Rocket League’in inceleme videosunu mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz.

07.10.2015 tarihinde eklendi 739 kişi izledi  2 kişi beğendi

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Super Mario Run iPhone Oynanış Videosu

Super Mario Run iPhone Oynanış Videosu 15.12.2016 tarihinde eklendi - 277 kişi izledi

FIFA 17 ilk tanıtım videosu

FIFA 17 ilk tanıtım videosu 06.06.2016 tarihinde eklendi - 1.141 kişi izledi

World of Tanks Wolfpack tanıtım videosu

World of Tanks Wolfpack tanıtım videosu 06.03.2016 tarihinde eklendi - 385 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız