BioShock Infinite Tanıtım

admin

Işıkları Kapat

Hata Bildir

BioShock Infinite Tanıtım

BioShock Infinite Tanıtım

Anasayfa » Oyun » BioShock Infinite Tanıtım

Ken Levine tarafından tasarlanan Irrational Games’in geliştirdiği FPS (birinci şahıs nişancı) video oyunu BioShock Infinite‘i daha yakından tanımak ister misiniz?

Çıkışını 26 Mart 2013 tarihinde gerçekleştiren oyun 1912 yılında, Amerikan dışa vurumculuğunun gelişim dönemini hikaye ediyor.

Columbia adlı gökyüzü şehrinde yıllardır esir olan Elizabeth adlı kızı kurtarmak için şehre gönderilen eski bir Pinkerton ajanı Booker DeWitt‘i oyunun başrolünde görüyoruz.

Oyun boyunca Booker karakterini kontrol ettiğimiz yapımda Elizabeth ise bilgisayar kontrollü bir partneri canlandırıyor.

Oyunda normal silahlar, teçhizatlar ve Vigorss adı verilen psikokinetik güçleri kullanabiliyoruz. Elizabeth karakteri ise kendi sahip olduğu güçleri kullanarak düşmanlarımıza karşı bize elinden geldiğince yardım ediyor.

Tavsiye:  World of Tanks Blitz Windows 10 Tanıtım Videosu

Zorlu mücadelelere sahne olan bölümlerin bizleri beklediği aksion-savaş oyunu BioShock Infinite, PC, Xbox 360, PlayStation3 ve PlayStation 4‘te oynanabiliyor.

14.09.2015 tarihinde eklendi 253 kişi izledi 

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Super Mario Run iPhone Oynanış Videosu

Super Mario Run iPhone Oynanış Videosu 15.12.2016 tarihinde eklendi - 276 kişi izledi

FIFA 17 ilk tanıtım videosu

FIFA 17 ilk tanıtım videosu 06.06.2016 tarihinde eklendi - 1.140 kişi izledi

World of Tanks Wolfpack tanıtım videosu

World of Tanks Wolfpack tanıtım videosu 06.03.2016 tarihinde eklendi - 383 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız