Yenilenen Aspire V Nitro Serisi Türkiye’de

1449840141_Nitro__2_

-Acer, 6. nesil Intel Core işlemciler barındıran performans güç merkezi Aspire V Nitro Serisi dizüstü bilgisayarlarını yeniledi

-Yenilenen dizüstü bilgisayarlar en son USB 3.1 Type-C bağlantı noktası ve sektör lideri 2×2 MU-MIMO kablosuz teknolojisini destekliyor

-Hem 17 inç hem de 15 inç Aspire V Nitro modellerinin yenilikleri arasında ince kesim kenar tasarımı ve ölü bölgesiz 360 derece WİFİ kapsaması için çığır açan yuvalı anten tasarımı yer alıyor

Acer_Aspire_V_Nitro_17__2_

Yenilenmiş Aspire V Nitro Serisi dizüstü bilgisayarlar son USB 3.1 Type-C bağlantı noktasını desteklerken, “Black Edition” Aspire V Nitro modelleri Thunderbolt’u 40Gbp’ye kadar hızlarla USB Type-C’ye taşıyan Thunderbolt 3’ü destekliyor.

Tüm modeller, diğer 802.11ac ürünleriyle karşılaştırıldığında üç kata kadar daha hızlı[1] indirme sağlayan Qualcomm VIVE 2×2 802.11ac Wi-Fi ve Qualcomm MU | EFX MU-MIMO teknolojisine sahip. MU-MIMO ağları aynı anda birden çok cihaza hizmet sunabiliyor ve böylece birden çok cihazda daha yüksek verimlilik elde edilebiliyor.

Tavsiye:  Toshiba Satellite Radius 12 Tanıtıldı

Acer_Aspire_V15_Nitro__4_

Aspire V Nitro Serisi- Hızlı Şeritte Hayat

Aspire V Nitro Serisi dizüstü bilgisayarlar sarmal bir algı deneyimi ve ciddi bir bilgi işlem gücü arayan kişiler için tasarlanmış. 6. nesil Intel Core işlemcilere sahip olan 2015 Aspire V Nitro Serisi, 32GB’a kadar DDR4 sistem belleği, NVIDIA GeForce grafikler ve SATA III SSD/SSHD/HDD depolama seçeneklerini barındırıyor. “Black Edition” modelleri, 4GB GDDR5 grafik RAM ile NVIDIA GeForce GTX960M grafiklerini ve genel olarak yalnızca ticari sunucularda bulunan yıldırım hızındaki NVMe PCIe SSD’leri destekliyor.

ACER_As_VN7_791_black_edition_15_iso

Hem 17 inç hem de 15 inç Aspire V Nitro modellerinin yenilikleri arasında ince kesim kenar tasarımı ve çığır açan yuvalı anten tasarımı yer alıyor. Anten, ekranın bir kenarında gizli bir şekilde konumlandırılmış olup ölü bölgesiz 360 derece WiFi kapsamasını garanti ediyor.

Tavsiye:  Microsoft, Yeni Windows 10 Cihazlarıyla Mobiliteyi Yeniden Tanımlıyor.

Acer TrueHarmony Plus ile Dolby Audio teknolojisi, dört dahili hoparlörün oyun, film ve müzik oynatımı için güçlü surround sesler vermesine yardım ediyor. Birinci sınıf “Black Edition” modelleri menteşe boyunca belirgin bir ışık çubuğuna, 4K %100 Adobe RGB seçeneklerine ve daha güçlü ve daha sessiz olan yalnızca 0,1 mm kalınlığındaki dünyanın en ince elle monte edilen metal bıçaklarını barındıran Acer DustDefender termal çıkışlarına sahip.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

Acer Aspire V 17 Nitro 3999 TL fiyatıyla, Acer Aspire V 15 Nitro 2899 TL fiyatıyla edilebilecektir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Tavsiye:  HTC One M10'un gerçek görselleri sızdı!

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir? 01.02.2017 tarihinde eklendi - 1.049 kişi izledi

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.224 kişi izledi

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor! 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.137 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız