Yeni Acer Aspire Switch 11 ile Mobil Hayatın Tadını Çıkarın

İş ve özel hayat çoğu zaman birlikte yürütülür. Bazen, işin nerede bittiğini ve boş zamanınızın nerede başladığını siz bile anlamazsınız. Neyse ki, artık her ikisi için de güvenebileceğiniz yeni bir teknolojik ortağınız var: Aspire Switch 11.

acer-aspire-1

Aspire Switch 11 dizüstü bilgisayar ve tableti bir araya getiriyor. Hayatınıza adapte olabilen, siz nerede nasıl kullanmak istiyorsanız o moda dönüşebilen Acer Aspire Switch 11 sürekli hareket halinde olanlar için sınırsız iletişim, özgürlük, taşınılabilirlik ve verimliliği bir araya getiriyor. İster dizüstü bilgisayar ister tablet ister film izlemek için V modu veya sadece ekran , Aspire Switch 11 size her zaman ve her yerde ayak uydurmaya hazır!

Hafif ve şık tasarımının yanı sıra dış mekanlarda kullanım için optimize edilmiş 11.6’’ Full HD dokunmatik ekranı, tüm gün süren pil ömrü, Windows 8.1 işletim sistemi ve konforlu klavyesiyle Aspire Switch 11’i yanınızdan ayıramayacaksınız!

Tavsiye:  Toshiba Satellite Radius 12 Ön İnceleme

Hep hareket halinde misiniz? Aspire Switch 11 size yetişir!

Günümüzün hareketli ve koşturmalı hayatında her an her yerde tüm gelişmelerden haberdar olmak isteriz . Hayatınızın ve teknolojinin hızına yetişen Aspire Switch 11, CPU ve grafik performansını daha iyi güç verimliliği ile geliştiren Intel Core işlemci ile donatılmıştır.

acer-aspire-2

Zero Air Gap ve IPS teknolojilerini barındıran Full HD ekranı görüntülere tüm açılardan olağanüstü detay, mükemmel kontrast ve keskinlik kazandırır. Böylece, ışıklandırmaya bağlı olmaksızın her yerden en iyi görsel deneyimin tadını çıkartabilirsiniz. Aspire Switch 11 ses kalitesi açısından da rakipsizdir: yoğun bir günün ardından en iyi ses kalitesine sahip bir film izleyerek rahatlamak istemez miydiniz? Artık öndeki iki hoparlörün sunduğu mükemmel sinema atmosferiyle bunu yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken patlamış mısırınızı alıp çarpıcı görüntü ve seslerin keyfini çıkarmak!

Tavsiye:  Yenilenen Aspire V Nitro Serisi Türkiye’de

Hayatınızın her anını dolu dolu yaşamak mı istiyorsunuz? Aspire Switch 11 her yerde yanınızda!

Aspire Switch 11 bir tabletin ve dizüstü bilgisayarın tüm avantajlarını tek cihazda bir araya getirir ve çeşitli modlar arasında kolayca geçiş sağlar: masaüstünde çalışmak için klasik “dizüstü bilgisayar” modunu seçin, hareket halindeyken “tablet” moduna geçin, en iyi arkadaşınızla “çadır” modunda görüntülü sohbet edin ve başkalarına sunum yaparken “ekran modunu” kullanın. Acer Snap Hinge sayesinde, ekran her modda sıkı biçimde yerine sabitlenir. Yetenekli teknolojik ortağınız her durumda size uyum sağlayabilir. Ayrıca Aspire Switch 11’de çalışmayı daha da konforlu bir hale getirmek için, gerçek bir dokunsal geri bildirim ve hızlı yazma deneyimi garantileyen hassas bir Touchpad ve yumuşak bir klavye ile donatılmıştır. Günlük verimliliğinizi Aspire Switch 11 ile arttırın!

Tavsiye:  Apple Watch 2 ve iPhone 6c Ne Zaman Tanıtılacak?

acer-aspire-3

Aspire Switch 10 tasarımıyla stilinizi tamamlar

Aspire Switch 11 yalnızca dinamik iş deneyimlerinizi ve hayat tarzınızı iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda tasarımıyla da stilinize uyum sağlar: Arka kapağı alüminyumdan üretilmiştir ve doğrusal deseni zarif ve yaratıcı bir tasarıma sahiptir.

Temin Edilebilirlik & Fiyatlandırma

Switch 11, 11.6inch, 549$+kdv fiyatıyla temin edilebilecektir.

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir? 01.02.2017 tarihinde eklendi - 1.094 kişi izledi

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.243 kişi izledi

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor! 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.155 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız