World of Tanks PS 4 Betası 4 Aralık’ta Başlıyor

Wargaming, ücretsiz çevrimiçi oyunu World of Tanks’in 4-6 Aralık tarihlerinde PlayStation4 Açık Beta Hafta Sonu’nun gerçekleşeceğini duyurdu.

Açık Beta süreci aynı zamanda 5-6 Aralık’ta San Fransisco Moscone Center’da düzenlenen PlayStation Experience hafta sonuna da denk gelecek ve bu etkinliğe katılacaklar World of Tanks’i ilk kez PlayStation’da deneyimleme şansına sahip olacaklar.

Üç gün sürecek Beta hafta sonuna katılanları çok özel oyun içi eşyalar bekliyor. PlayStation’ın 20. yıldönümü şerefine Açık Beta süresince oyuna giriş yapan herkes, orijinal PlayStation renklerine ve özel ambleme sahip M22 Locust US hafif tankına sahip olacak. PlayStation mağazasına gidenler ise ücretsiz T1E6-PS US özel kamuflajlı Premium hafif tankının yanı sıra içinde çeşitli Premium tanklar bulunan dört adet Founder Pack’i kısıtlı bir süre için avantajlı fiyatlarla satın alabilecekler.

Tavsiye:  Mirror’s Edge Catalyst hareketleri videosu

World of Tanks’in PlayStation 4 sürümü, er meydanına birçok yeni özellik getirerek Wargaming’in farklı platformlarda gerçekleştirdiği evrimi bir kez daha gözler önüne seriyor. Oyun, PlayStation 4’ün sunduğu DUALSHOCK4, Share Play ve PlayStation Vita Remote Play gibi fonksiyonlardan aktif bir şekilde yararlanmakta. Sadece belli bir süre için oyunda yer alacak “Ruinberg” ve “Scorpion Pass” haritaları da oyunun PlayStation 4’e gelişinin şerefine tasarlandı. Nitekim bu ikinci haritanın bugüne kadar World of Tanks’e gelmiş en büyük harita olduğunun altını çizmek gerek.

Wargaming’de Baş Oyun Yapımcısı olarak görev yapan TJ Wagner konuyla ilgili, “Wargaming olarak, World of Tanks’i PlayStation4 platformuna getirmek için Sony ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğinden dolayı son derece heyecanlıyız. Platform bizlere World ofTanks’e PlayStation Vita Remote Play gibi daha önce hiç denenmemiş fonksiyonları deneme fırsatı veriyor. Tanklarımızı dünyanın dört bir yanındaki Sony kullanıcılarının emrinde görmek için sabırsızlanıyoruz.” şeklinde konuştu.

Tavsiye:  Fallout 4 Çıkış Fragmanı Yayınlandı

World of Tanks PlayStation 4 sürümü tüm PlayStation hesapları için ücretsiz ve oynamak için PlayStation Plus üyeliği gerektirmiyor.

Beta hafta sonu ile doğru orantılı olarak oyuncular bu heyecanlı süreci yansıtan Geliştirici Günlükleri’nin birinci bölümünü yukarıdaki videodan izleyebilir ve tüm ekibin oyunu Sony’nin popüler konsoluna uyarlarken neler yaşadıklarına tanık olabilirler.

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir? 01.02.2017 tarihinde eklendi - 1.094 kişi izledi

Super Mario Run iPhone Oynanış Videosu

Super Mario Run iPhone Oynanış Videosu 15.12.2016 tarihinde eklendi - 276 kişi izledi

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.243 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız