Toshiba Satellite Radius 12 Tanıtıldı

Toshiba tarafından 1 Aralık 2015 Salı günü, yapılan basın toplantısı ile Windows 10 işletim sitemine sahip en yeni, en iyi Toshiba notebook modelleri tanıtıldı.

Toshiba Windows 10 için tasarlanan ürünlerini duyurdu Yeni Toshiba Satellite Radius 12 Türkiye’de…

Toshiba Windows 10 için tasarlanan ürünlerini duyurdu. Yeni Toshiba Satellite Radius 12 Türkiye’de…

Kullanıcıların Windows 10 işletim sisteminin üstün özelliklerinden daha fazla yararlanması için özel olarak tasarlanan, dünyanın ilk 12,5 inç Ultra HD 4K Hibrit bilgisayarı olan Toshiba Satellite Radius 12 dizüstü bilgisayar modeli ise toplantının en ilgi çekici ürünü oldu. Birçok yeni özelliği ve gelişmeyi bünyesinde barındıran Windows 10 işletim sistemi, Toshiba Satellite Radius 12 modelleri ile bir araya geldiğinde ortaya kullanıcıların çalışırken, ya da oyun oynarken keyif aldığı olağanüstü bir ürün çıkıyor.

ToshibaSatellite Radius 12, Windows 10’la gelen “Windows Hello” özelliğini de destekliyor.

ToshibaSatellite Radius 12, Windows 10’la gelen “Windows Hello” özelliğini de destekliyor.

İlk 12,5 inç Ultra HD 4K hibrit bilgisayar

İlk 12,5 inç Ultra HD 4K Hibrit bilgisayarı olan Toshiba Satellite Radius 12, TruBrite ekran özelliği sayesinde kullanıcılara, Windows 10’un gerçek güzelliğini yüksek kaliteli ekran, olağanüstü parlak renkler, kontrast ve netlik ile deneyimleme imkanı veriyor. Standart, dokunmatik HD, Full HD ve Ultra HD 4K çözünürlüklü ekran seçeneklerinden dilediklerini seçenler, uygulamaların, çalışmalarının ve medya içeriklerinin adeta canlandığına şahit oluyorlar. Özellikle Windows 10’un Continuum özelliği sayesinde ekranınızda yer alan içerikler, en iyi şekilde görüntülenecek şekilde ayarlanıyor ve tablet, ya da dizüstü modları arasında kusursuz bir geçiş sağlanıyor. ToshibaSatellite Radius 12’nin dinamik doğası gereği, ekranlar CorningGorillaGlass NBT özelliği ile hasara karşı üstün dayanıklılığa ve korumaya sahip.

Tavsiye:  LG G4 İncelemesi

Ofiste, evde veya seyahat halindeyken kullanıma uygun, beş farklı kullanım moduna sahip olan ToshibaSatellite Radius 12’de Windows 10’la sahip olduğunuz kişisel dijital asistanınız Cortana’ya ulaşmak için özel olarak yapılmış bir tuş bulunuyor. Tek tuşla Cortana (*) anında hizmetinizde…

ToshibaSatellite Radius 12’nin dinamik doğası gereği, ekranlar CorningGorillaGlass NBT özelliği ile hasara karşı üstün dayanıklılığa ve korumaya sahip.

ToshibaSatellite Radius 12’nin dinamik doğası gereği, ekranlar CorningGorillaGlass NBT özelliği ile hasara karşı üstün dayanıklılığa ve korumaya sahip.

Toshiba Satellite Radius 12, Windows 10’la gelen “Windows Hello” özelliğini de destekliyor. “Windows Hello” özelliği sayesinde Satellite Radius 12, sahibini yüzünden, ya da parmak izinden tanıyor ve parola gerektirmeden giriş yapmasına imkan veriyor.

Toshiba Satellite Radius 12 Özellikleri

 • Ekran: 31.75cm (12.5″) Ultra HD 4K (3840 x 2160, 362ppi)
 • İşlemci: 6. Nesil Intel Core i7
 • Grafik birimi: Intel HD Graphics 520
 • Depolama: 512 GB’a kadar M.2 SATA SSD
 • Bellek: 8GB LPDDR3 (1.600MHz)
 • Bağlantı: 2x USB 3.0 girişi, 1x 2. Nesil C tipi USB 3.1 (10 Gbps destekli) girişi, Intel Dual Band Kablosuz-AC, Bluetooth 4.0, Intel Kablosuz Ekran, 1x 4K çıkış özellikli HDMI
 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
 • Ses: Ayarları DTS Studio Sound ses geliştirme tarafından yapılan dahili harman kardon stereo hoparlörler, Bluetooth link ile kablosuz müzik dinleme
 • Renk: Saten altın rengi taranmış alüminyum kaplama
 • Boyutlar: 299.5 x 209 x 15.4mm
 • Parmak dokunmatik 350 NIT özellikli LED ekran ve CorningGorillaGlass NBTTM koruma özellikli IPS teknolojisi
 • Ultra HD modellerde Technicolor ve Toshiba yazılımı için ChromaTuneTM tarafından onaylanan renk kalibrasyonu teknolojisi
ToshibaSatellite Radius 12, Windows 10 işletim sisteminin en üstün özelliklerinden maksimum fayda elde etmek isteyen kullanıcılar için özel olarak tasarlandı.

ToshibaSatellite Radius 12, Windows 10 işletim sisteminin en üstün özelliklerinden maksimum fayda elde etmek isteyen kullanıcılar için özel olarak tasarlandı.

(*)Cortana yalnızca bazı pazarlarda mevcuttur, sunduğu deneyim bulunduğu pazara göre değişkenlik gösterebilir.

Tavsiye:  Apple Watch 2 ve iPhone 6c Ne Zaman Tanıtılacak?

(*)No MatterWhat ( Ne olursa olsun ) güvence paketi cihazınızı, doğal afetler, kaza sonucu hasar, çalınma durumu gibi risk taşıyan durumlara karşı korur. Bu güvence paketi ilk 14 gün içerisinde koşulsuz iade etme hakkını vermektedir.

(**)VIP Ekspres Servis Hizmeti, Cihazınızın Merkez Servise teslim edildiği andan itibaren, 24 saat içerisinde arızanın giderilip cihazın müşteriye teslim edilmesini içeren hızlı servis önceliğidir.

 

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir? 01.02.2017 tarihinde eklendi - 1.050 kişi izledi

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.224 kişi izledi

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor! 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.137 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız