TomTom Spark incelemesi

Türkiye’deki kişilerin çoğunlukla Navigasyon cihazlarıyla tanıdığı TomTom markası ilk akıllı saati Spark‘ı piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.

Daha önce geliştirdiği bir aksiyon kamerasıyla kamera pazarına giriş yapan TomTom şimdi de yeni akıllı saati ile sporcuları ve aktivitelerini ölçmek isteyen kullanıcıları hedefliyor.

TomTom-Spark

Akıllı Saat TomTom Spark Özellikleri

Akıllı saat TomTom Spark ile kalp ritimleri, adımlar takip edilebildiği gibi müzik çalar olarak da kullanılabiliyor. Zira; TomTom Spark bünyesinde toplamda 3GB büyüklüğe karşılık gelen 500 şarkılık listeyi barındırabiliyor.

TomTom Spark bu müzikleri Bluetooth kulaklığa aktarabiliyor. Bu sayede kullanıcılar spor esnasında, akıllı saat üzerinden sorunsuz müzik dinleyebiliyorlar.

Akıllı saat GPS takip özelliğine de sahip. Bu sayede hız, zaman, yakılan kalori ve mesafeleri başarılı bir şekilde ölçebiliyor ve atılan her adımı rahatlıkla takip edebiliyor. Ayrıca saat kalp ritmini de sürekli takip ediyor.

Tavsiye:  Apple Watch 2 ve iPhone 6c Ne Zaman Tanıtılacak?

tomtom-spark-incelemesi

Akıllı Saat TomTom Spark Satış Fiyatı

Şimdilik ön siparişleri alınmaya başlanan TomTom Spark kullanıcılarına 15 Ekim’de gönderilmeye başlanacak. Müzik ve kardiyo destekli Spark’ın ABD satış fiyatı ise 249.99 dolar.

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir? 01.02.2017 tarihinde eklendi - 1.041 kişi izledi

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.216 kişi izledi

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor! 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.128 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız