Telefonunuza Dokunmadan Durabilir misiniz?

Acaba mesaj mı geldi, e-posta mı geldi, paylaştığım tweet kaç RT aldı, sevgilim aradı mı?” sebep her ne olursa olsun akıllı telefonlara olan bağımlılığımız elbette tartışılamaz.

Bu noktada Motorola‘nın yaptığı bir çalışma, kullanıcıların cep telefonuna dokunmadan kaç saniye dayanabileceklerini test ediyor.

Ashton Kucther‘in başında olduğu ekip, telefon kullanıcılarını bir masaya oturtuyor ve ekranını ters koydukları telefonlara dokunmadan kaç saniye dayanabildiklerini ölçüyor.

Yapılan testteki kullanıcılar eğer ellerini masadan kaldırırlarsa test başarısız oluyor. Motorola’nın yaptığı bu çalışma aslında telefon bağımlılığına dikkat çekmek değil.

Firma, ürettiği telefonların ‘eller serbest‘ yani ‘hands-free‘ özelliğine vurgu yapıyor. ‘Telefona bağımlı olmayın ama bizim telefonlarımızdan satın alın‘ sloganıyla yayınlanan Motorola’nın reklam filmini yukarıdan izleyebilirsiniz.

Tavsiye:  ATOS yeni "Süper Bilgisayar" Sequana'nın Lansmanını Yaptı

Peki; siz olsanız telefonunuza dokunmadan kaç saniye dayanabilirdiniz? Cevaplarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazarsanız memnun oluruz.

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir? 01.02.2017 tarihinde eklendi - 1.095 kişi izledi

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.244 kişi izledi

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor! 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.159 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız