TAG Heuer Merakla Beklenen Akıllı Saatini Duyurdu

Diğer akıllı saatlerden farklı olarak klasik bir şıklık sunan “TAG Heuer Connected” firmanın klasik saat modellerinden Carrera’dan temel çizgiler taşıyor.

TAG Heuer Connected

İsviçreli lüks saat üreticisi TAG Heuer tarafından tasarlanan, Intel teknolojisiyle desteklenen ve Android Wear işletim sisteminin sunduğu olanaklardan faydalanan “TAG Heuer Connected” görücüye çıktı.

Diğer akıllı saatlerden farklı olarak klasik bir şıklık sunan “TAG Heuer Connected” firmanın klasik saat modellerinden Carrera’dan temel çizgiler taşıyor.

TAG Heuer, Intel ve Google iş birliğiyle geliştirilen akıllı saat “TAG Heuer Connected”,gücünü Intel Atom Z34XX işlemciden alıyor. 

Klasik saat tasarımından esinlenildi

46 mm çapındaki TAG Heuer Connected’in tasarımı için klasik bir sayaç tasarımından esinlenildi. Titanyum malzemesinden üretilen saatte 360×360 piksel çözünürlüklü 1,5 inçlik safir ekran bulunuyor. Kırmızı, siyah, beyaz, sarı, mavi, yeşil ve turuncu olmak üzere 7 farklı renk seçeneğine sahip olan TAG Heuer Connected, 1.500 dolardan satışa sunuluyor.

TAG Heuer renk seçenekleri

TAG Heuer renk seçenekleri

TAG Heuer Connected, hem saat yüzü ve dakika yolları görünümü hem de uygulamalarının gösterilme biçimi itibarıyla diğer akıllı saatlerden farklılaşıyor ve klasik bir saat görünümünü koruyor. Çalışma prensibi ise çok basit. Kadran ve akrep/yelkovan yerinde kalırken, partner uygulamalardan gelen en uygun bilgiler saatin 12, 6 ve 9’da kronograf kadranı üzerinde zarif bir biçimde görüntüleniyor ve tüm bu uygulamar saatin estetik ortamıyla entegre olarak gerçekleşiyor. Sayaçta görünen bildiri kullanıcıyı gerçekten ilgilendirdiğinde açmak için söz konusu sayaca dokunarak uygulamayla tam ekran modunda etkileşim içine girilebiliyor.

Tavsiye:  Need for Speed'deki Tüm Araçların Listesi

Akıllı çünkü içinde benzersiz Intel teknolojisi var

TAG Heuer Connected iki farklı disiplinin en iyi özelliklerini bir arada sunuyor: son derece estetik, klasik bir TAG Heuer saati ve beraberinde bilgisayar aklı. Saatin performansını optimize etmek ve kullanıcıların Android Wear işletim sisteminin getirdiği çok çeşitli özelliklerden yararlanmasını sağlamak için Audio Streaming, Bluetooth ve Wi-Fi dahil bir dizi özellik Intel teknolojisiyle hayat buluyor.

46 mm çapındaki TAG Heuer Connected’in tasarımı için klasik bir sayaç tasarımından esinlenildi. Titanyum malzemesinden üretilen saatte 360×360 piksel çözünürlüklü 1,5 inçlik safir ekran bulunuyor.

46 mm çapındaki TAG Heuer Connected’in tasarımı için klasik bir sayaç tasarımından esinlenildi. 

En son nesil lityum pili sayesinde gün boyu dayanan pil ömrünün yanı sıra TAG Heuer Connected küçük bir mikrofon da içeriyor.

Bu mikrofonla Google ses kontrolu sunan ve IP67 sertifikasıyla suya ve toza karşı da dayanıklı olan TAG Heuer Connected’de 4 GB’lık bir hafıza kullanılıyor.

Tavsiye:  Digital Age Summit, 11-12 Mayıs’ta İstanbul’da

En yeni özellikleri paylaşmak ve interaktif sayaçlı saat yüzlerine yönelik partner uygulamalara ulaşmak için tagheuerconnected.com adresinde ürüne özel bir online platform da bulunuyor.

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir? 01.02.2017 tarihinde eklendi - 1.094 kişi izledi

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.243 kişi izledi

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor! 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.155 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız