Samsung SUHD TV ile Şıklığı Evinize Getirin

Samsung SUHD TV’ler ile 360 derecelik görüntü deneyimi yaşamaya hazır olun

1447170941_SUHD_TV_Design__1_

Samsung Electronics, SUHD TV ile TV anlayışına yepyeni bir boyut kazandırıyor. Sahip olduğu yüksek görüntü kalitesi, görüntüyü derinleştiren şık kavisli tasarımı ve akıllı tv fonksiyonları ile eşsiz bir seyir deneyimi sunmasının yanı sıra ince ve zarif tasarımıyla evinizin dekorunu tamamlıyor. Zarif çizgilere hakim tasarımı ve ince yapısıyla SUHD TV, şıklığı tüketicilerin evlerine getiriyor.

SUHD TV ile şıklığı evinize getirin

Dünyanın en canlı renklerini üstün teknolojisi ile evinizin salonuna getiren SUHD TV, ince ve şık tasarımı ile konumlandırma açısından da büyük rahatlık sağlıyor.Metal oluklu yüzeyi ile estetik unsurları biraraya getiren SUHD TV’ler, tv izleme keyfine zarif bir etki katıyor. 360 derecelik tasarım, SUHD TV’nin sadece ön yüzeyindeki detayların değil, arkasındaki detayların da görülmesine imkan veriyor. Zarif metalik yüzeye sahip standı ile SUHD TV’ler, modern şıklığa önem verenler için de vazgeçilmez bir tercih haline geliyor.

Tavsiye:  Yeni Apple Watch Reklamları Yayınlandı

1447170947_dekorasyon_suhd_tv

Duyularınızı SUHD TV ile canlandırın

SUHD TV’nin Nano Kristal Ekran teknolojisi renklerin daha parlak, görüntünün ise daha net olmasını sağlıyor. Böylece izleyiciye sadece tv izleme hissi değil, aynı zamanda bir tabloya bakma hissi yaşatıyor. Ürün, sahip olduğu 360 derecelik dizaynı ile izleyicileri sahnenin derinliklerine çekerek çarpıcı bir seyir keyfi sunuyor. Güçlü kontrastı ile görüntüyü etkileyici hale getiren SUHD TV’ler, UHD yükseltme görüntü işleme teknolojisi ile izlenilen görüntü UHD olmasa bile ona yakın seviyede izlemeye olanak sağlıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Tavsiye:  Samsung Galaxy S7 su altı çekim videosu

Yorumlar

İlgili Terimler : , ,

BENZER VİDEOLAR

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir? 01.02.2017 tarihinde eklendi - 1.049 kişi izledi

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.224 kişi izledi

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor! 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.137 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız