Samsung Gear S2 Satışa Sunuldu

Samsung, Türkiye’nin en önemli moda markalarından Network ile işbirliğine giderek Gear S2’nin şık tasarımını Network’ün zamansız koleksiyonu ile buluşturdu.

gear-s2-network

Samsung Electronics, dairesel tasarım ve döndürülebilir bezel halkası ile stil ve işlevselliği bir araya getirdiği en yeni akıllı saati Samsung Gear S2’nin Network mağazalarında satışa sunulduğunu duyurdu. Eşsiz tasarımı ile öne çıkan Gear S2, şık görünümü ve en özel anlara uygun yapısı sayesinde Network’ün dinamik koleksiyonlarının önemli bir tamamlayıcısı oldu.

Akıllı telefonlara kıyasla daha yakın ve kişisel bir deneyim oluşturan Gear S2, Network ile Samsung arasında yürütülen işbirliği sonucunda kullanıcıların kişisel tarzlarını tamamlayacak önemli bir aksesuar olarak mağazalardaki yerini aldı. Böylece Network müşterileri, her anbirçok uygulamayı kullanabilecekleri, e-maillerini kontrol edebilecekleri ve seçtikleri kombinlere göre değişebilir saat arayüzleri ve saat kayışları ile kişiselleştirebilecekleri Gear S2 ve Gear S2 Classic’i deneme fırsatı bulurken, tercih etmeleri halinde kolaylıkla da satın alabilecekler.

Tavsiye:  Fotoğraf Makinelerinin Deklanşör Sesleri

samsung_Gear_S2

Samsung Electronics Türkiye IT ve Telekom Başkan Yardımcısı Selçuk Mirza, şunları söyledi:

Teknoloji dünyasının lideri Samsung olarak, modaya yakından uyum sağlayacak iki yeni akıllı saat ile Türkiye’deki tüketicilerin karşısına çıkmanın gururunu yaşıyoruz. Network işbirliği ile modayı takip eden ve şıklığına önem veren tüketicilerimizi yeni ürünlerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.

Tüketicilerin ihtiyaç duyduğu her an yenilikçi yaklaşım sunmaya devam edeceklerini belirten Mirza,Şıklığıyla göz dolduran Gear S2 Classic, kendine has eşsiz tasarımını paslanmaz çelik, deri ve camın muhteşem uyumuyla tamamlıyor. Gear S2 ise modern ve estetik görüntüsüyle daha sportif bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Her iki modelin de Network müşterileri tarafından beğeni ile karşılanacağını düşünüyoruz” dedi.

Tavsiye:  Yeni Acer Aspire Switch 11 ile Mobil Hayatın Tadını Çıkarın

Gear S2 ile ilgili daha fazla bilgi için www.samsung.com/tr/galaxy/gear-s2/ adresini kullanabilirsiniz.

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir? 01.02.2017 tarihinde eklendi - 1.094 kişi izledi

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.243 kişi izledi

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor! 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.155 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız