Samsung Galaxy A (2016) Serisi Tanıtıldı

Samsung Electronics, birinci sınıf tasarım, üstün iletişim teknolojileri ve gelişmiş kamera özelliklerine sahip Galaxy A (2016) akıllı telefonlarını tanıttı.

galaxy-a3-2016

Samsung’un yenilikçi tasarım ve teknolojisi ile donatılan Galaxy A (2016), tüketicilere kendilerini üç farklı ekran boyutu seçeneğinde etkili bir şekilde ifade etme fırsatı sunuyor:

  • 5,5 inç A7
  • 5,2 inç A5
  • 4,7 inç A3

Samsung CEO’su ve BT ve Mobil İşletme Başkanı JK Shin, A serisi için şunları söyledi:

Samsung olarak, tüketicilerimizin geri bildirimleri ve ihtiyaçlarından ilham alan sürekli inovasyon anlayışından asla vazgeçmiyoruz. Galaxy A serisinin tanıtımıyla birlikte, tüketici geri bildirimlerini önceki Galaxy A modellerimizi geliştirmek üzere kullandık. Böylece şık tasarım ve günlük yaşama uygun üstün performansı sorunsuz bir şekilde bir araya getirerek tüketicilere iyi düşünülmüş, etkili iyileştirmeler sunduk.”

Tavsiye:  EA Sports UFC 2 ilk Tanıtım Videosu

galaxy-a5-2016

Galaxy A (2016), yeni Samsung Galaxy tasarım geleneğini sürdürerek metal ile camın birleşimiyle, en üst seviyede uyum ve birinci sınıf bir tasarım sunuyor. Galaxy A (2016), daha ince bir çerçevenin kullanılması sayesinde üstün bir görüntüleme deneyimi sunuyor.

En karanlık ortamlarda bile en iyi fotoğraf kalitesi

Eşsiz tasarımının yanı sıra Galaxy A, hem parlak hem de net fotoğraf ve videolar için gelişmiş bir kamera sistemi ile dikkat çekiyor. Bu gelişmiş sistem, fotoğraflarda bulanıklığı önlemek için Optik Görüntü Sabitleme (OIS) teknolojisini ve karanlık ortamlarda en iyi fotoğraflar için hem ön hem de arkada F1.9 lens barındırıyor.

galaxy-a7-2016

Üstelik Samsung’un “Hızlı Başlat” özelliği sayesinde, ana sayfa düğmesine tıklandığında kamera bir saniyeden kısa bir sürede açılıyor. Tüketiciler; Wide Selfie, Palm Selfie ve Güzelleştirme Efektleri gibi özelliklerle en iyi selfie’lerini de çekebiliyorlar.

Tavsiye:  Twitter'da 2015 Böyle Geçti

Galaxy A serisinin 2016 yılının ilk çeyreğinde Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor. Tüm detaylar ve ürün resimleri için www.samsungmobilepress.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir? 01.02.2017 tarihinde eklendi - 1.094 kişi izledi

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.243 kişi izledi

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor! 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.155 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız