PewDiePie’ın Gizli Şovunun ilk Fragmanı

Youtube’un reklamsız video servisi Youtube Red‘i yayınlamasıyla birlikte ortaya çıkan PewDiePie‘nin bir televizyon şovu hazırladığı dedikoduları kısmen doğru çıktı.

Kısmen diyoruz çünkü; ünlü Youtube fenomeni bu şovu TV için değil Youtube Red için hazırladığı resmen doğrulandı. Bu gizli şova Scare PewDiePie adı verildi ve ilk fragmanı yayınlandı.

Korku oyunlarına verdiği şaşırtıcı tepkilerle hayran kitlesini artıran PewDiePie (Felix Kjellber) bu konsepti gerçek hayata taşıyor.

Scare PewDiePie adıyla duyurulan şov programı genel olarak ünlü fenomeni korkutmak üzerine kurulu. Walking Dead’in yaratıcısı Robert Kirkman‘ın yapımcılığını üstlendiği ‘internet dizisi‘ nin şu an için kaç bölüm süreceği merak konusu.

Tavsiye:  Yenilenen Aspire V Nitro Serisi Türkiye’de

Gelecek hafta yayına girecek olan Youtube Red, üyelere özel hazırlanan içerikleri 2016 yılından itibaren göstermeye başlayacak.

Aylık 10 dolar ücret ödeyerek üye olunabilecek servis için Türkiye’de nasıl bir ücretle ve ne zaman geleceği ise henüz belirsizliğini koruyor.

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir? 01.02.2017 tarihinde eklendi - 1.094 kişi izledi

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.243 kişi izledi

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor! 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.155 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız