League of Legends Sezon Ortası Büyüsü’yle Geliyor!

Riot Games’in geçtiğimiz günlerde duyurduğu “Sezon Ortası Büyüsü” adı verilen yeni yama ile oyuna pek çok yeni özellik ekleniyor. Bu yeni dönemde amaç, bir yandan oyunun akışını değiştirip çeşitlilik sağlarken, bir yandan da profesyonel maçların izlenme keyfini arttırmak olarak açıklandı.

lol-1

League of Legends’da oyun içi yenilikler devam ediyor. Oyunun sihirdarlarına sunduğu en güncel yenilik olan Sezon Ortası Büyüsü; büyücü şampiyonları güçlendirip ön plana çıkarırken, oyunun akışını bir anda değiştirebildiği bilinen ejder savaşlarını da farklı bir boyuta taşıyor.

Daha Güçlü Büyücüler

Oyundaki en önemli değişikliklerden biri, büyücü şampiyonlar ve büyülü eşyalar ile ilgili olarak hayata geçirildi. League of Legends’ın karakteri en yerleşmiş sınıflarından biri olan büyücülerin, stratejik kimliklerini güçlendirmeyi ve standartlara ayak uydurmalarını amaçlayan yama ile belli bir grup şampiyon güncellenerek, tüm büyücü sınıfının makul ve tatmin edici bir hale gelmesi amaçlanıyor. Güncellemelerdeki temel hedef; büyücülere daha fazla özgünlük, bütünlük ve oynanış sağlığı kazandırarak, seçilmeleri için kendilerine has nedenler yaratabilmek.

Tavsiye:  Call of Duty: Black Ops III Çıktı!

Büyülü Eşyalar da Yenileniyor

Sezon Ortası Büyüsü, büyücülere getirdiği güncellemelerle birlikte, büyücü şampiyonların kullandıkları sihirli eşyaları da dönüştürüyor. Artık büyücü eşyaları, büyücülerin çatışmalara katkıda bulunma biçimlerini pekiştiren kimliklere bürünüyor.

lol-2

1 Değil, 5 Ejderha için Kıyasıya Mücadele

Sezon Ortası Büyüsü ile birlikte oyunun en heyecanlı savaşlarına sahne olan Ejderha Çukuru, daha önceki gibi 1 değil, 5 ejderhaya ev sahipliği yapacak. Görevlere yönelik tercihleri pekiştirebilmek amacıyla yapılan bu değişiklikle element ejderhaları vadideki yerlerini alacak. Güncellemenin ardından oyunun ilk 35 dakikasında dört element ejderhasından biri rasgele ortaya çıkacak. Ortaya çıkacak bir sonraki ejderhanın türünü iki taraf da bilecek ve birden fazla element yükü birikerek etkili olduğu alanda, oyuncuları çok daha güçlü hâle getirecek.

Tavsiye:  ''Halo 5: Guardians” Dünya Çapındaki Etkinliklerle Tanıtıldı

Oyunun 35’inci dakikasından sonra çıkan tüm ejderhalar, Kadim Ejderha’ya dönüşecek. Element emsallerine göre öldürmesi daha zor olması bir yana; Kadim Ejderha, biçildiğinde hem büyü ve saldırıların rakipleri zamanla yakmasını sağlayan güçlü bir avantaj sağlayacak hem de bütün mevcut element güçlendirmelerine bir ilave kazandırarak oyunun akışını değiştirecek.

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir? 01.02.2017 tarihinde eklendi - 1.050 kişi izledi

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.224 kişi izledi

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor! 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.137 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız