Hardcore Filmi Tanıtım Videosu

Dünyanın ilk 1.şahıs bakış açılı filmi Hardcore. 2015 tarihli ve Rusya yapımı olan film imdb üzerinde 7,7 puana sahip. Süresi 90 dakika olan bu film çok faklı bir sinema tekniği kullanıyor.Oyuncu kadrosunda Jimmy karakter adıyla Sharlto Copley, Akan karakter  adıyla Danila Kozlosky, Nat karakter  adıyla Cyrus Arnold, Estelle karakter  adıyla Haley Bennet, Dominatrix karakter  adıyla Darya Charusha ve daha bir çok rus oyuncu yer alıyor.

Adından da anlaşıldığı üzere film bir hayli hardcore yapılmış. Film şuana kadar izlediğimiz filmlerin aksine tamamen kahraman odaklı ileriyor. 1. Şahıs bakış açısıda aslında bunu getiriyor.

Fragmandan anladığımız kadarıyla fazlasıyla aksiyon film içinde mevcut gibi görünüyor. Filmin çoğu sahnesi filmin ana karakteri üzerinde bulunan 2 adet yüksek teknolojili kamera ile çekilmiş. Bu da filmin ana kahramanı ile empati kurmanızı fazlasıyla arttırıyor ve sizi sürekli filmin içinde tutuyor.

Tavsiye:  Creed Filmi Fragmanı

Filmin bu hafta içinde Türkiye’de yayına gireceği söyleniyor. Hardcore filminin fragmanını sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz.

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir? 01.02.2017 tarihinde eklendi - 1.041 kişi izledi

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.216 kişi izledi

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor! 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.128 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız