Gear S2 Benzersiz Kullanıcı Deneyimi Sunuyor

Samsung’un kısa süre önce Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunduğu Gear S2, yuvarlak tasarımı ve kendisine has bezel halkası ile her dönüşte yeni bir dünya sunuyor.

Samsung Electronics, tüm dünyada satışa sunulduğu günden bu yana büyük ilgi gören akıllı saati Gear S2’nin eşsiz özellikleri ile giyilebilir teknolojilerin geleceğini belirliyor. Kişiselleştirmeye uygun yapısı, değişebilen kordonları ve yuvarlak tasarımıyla öne çıkan Samsung Gear S2, bildirimler, araçlar ve uygulamaları kullanıcıların bileklerine getiriyor.

gear-s2-1

Samsung Gear S2 ile uzun mailleri okumak, bir haritayı yakınlaştırmak ya da müzik dinlerken yeni bir parçaya geçmek için sadece bezel halkayı döndürmek yeterli. Bu benzersiz bezel halka sola döndürüldüğünde cevapsız arama, gelen mesaj gibi bildirimlere, sağa döndürüldüğünde ise hava durumu, müzik oynatıcı gibi araçlara kolaylıkla ulaşılmasını sağlıyor.

Tavsiye:  Samsung Galaxy A (2016) Serisi Tanıtıldı

gear-s2-2

Akıllı saatin sağ tarafında bulunan fiziksel tuş, kullanıcıların tek bir tuşla saatten uygulama menüsüne ulaşmasına olanak tanıyor. Eşsiz bağlantı seçenekleri sunan Samsung Gear S2, güçlü Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı ile kullanıcıları kablosuz dünyaya taşıyor. Ayrıca kablosuz şarj özelliği kullanıcıların saatlerini kısa sürede şarj ederek günlerce kullanmalarına fırsat tanıyor.

Tizen işletim sistemiyle çalışan Gear S2 ve Gear S2 Classic, kullanıcıyı sadece Samsung telefonlarla sınırlamıyor. Tüm Gear S2’ler Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısına sahip Android 4.4 ya da üstü sürümlerdeki Android telefonlar ile uyumlu çalışıyor.

Samsung Gear S2 ile ilgili daha fazla bilgi için www.samsung.com/tr/galaxy/gear-s2/adresini kullanabilirsiniz.

Eşsiz tasarım ve sezgisel kullanıcı arayüzü Gear S2 benzersiz kullanıcı deneyimi sunuyor

Eşsiz tasarım ve sezgisel kullanıcı arayüzü Gear S2 benzersiz kullanıcı deneyimi sunuyor

Bunlar da ilginizi çekebilir

Tavsiye:  Huawei Watch Tanıtım - Huawei Device

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir? 01.02.2017 tarihinde eklendi - 1.041 kişi izledi

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.216 kişi izledi

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor! 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.128 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız