GameX 2015’te İzdiham Yaşandı

Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde düzenlenen ve uzun kuyrukların oluştuğu GameX 2015’te şovlar, oyun turnuvaları ve yarışmalar nefes kesti. Fuar 20 Aralık Pazar günü sona erecek.

gamex-2-1

Dünyada milyarlarca kişinin aktif olarak ilgilendiği ve yıllık 115 milyar dolarlık bir ekonomik büyüklüğe sahip olan dijital eğlence ve oyun sektörü yeni ve özgün fikirlerin peşine düştü. Kapılarını 10’uncu kez açan GameX 2015 Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı yoğun ilgiden dolayı tarihi günlerinden birini yaşadı. Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde düzenlenen ve uzun kuyrukların oluştuğu GameX 2015’te şovlar, oyun turnuvaları ve yarışmalar nefes kesti. Fuar 20 Aralık Pazar günü sona erecek.

gamex-3

GameX 2015 Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı’nı düzenleyen Rönesans Fuarcılık Başkanı H. İsmet Göksel, yerli ve yabancı firmaların katılımıyla düzenlenen fuarın her yıl katlanarak büyüdüğünü belirtti. Göksel, sadece cumartesi günü 50 binden fazla oyun severin fuarı ziyaret ettiğini belirterek “Sabah 5’ten itibaren kuyruklar oluşmaya başladı. İzdiham nedeniyle bütün giriş kapılarını kapattığımız anlar oldu. Oyun sektörünün büyümesine paralel olarak GameX ziyaretçi sayısının da inanılmaz rakamlara ulaştığını görüyoruz. Artık her yaştan insanın ilgisini çeken fuarda bölgenin tek fuarı olarak misyonunu yerine getirmektedir” dedi.

Tavsiye:  Apple TV’deki İlk Türk Oyunu: Lumino!

gamex-1

YENİ VE ÖZGÜN BİR OYUN FİKRİNİZ VARSA GAMEX 2015’TE ANLATIN, 20 BİN DOLARI ALIN…

Dünya oyun sektörünü yönlendiren yerli ve yabancı firmalar katıldığı fuarda bulunan Game Bootcamp ise yeni ve özgün oyun fikirlerine en az 20 bin dolarlık kaynak sağlıyor. Game Bootcamp, özgün ve yaratıcı fikirleri olanları GameX 2015’teki standına bekliyor. Fona bugüne kadar 100’ün üzerinde başvuru yapılmış ve bunlar arasından 9’u şu anda dijital oyun sektörüne kazandırılmış.

Fuarı ziyaret etmek isteyenler ücretsiz e-davetiyelerini www.gamex.com.tr adresinden alabilecekler.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Tavsiye:  Acer Predator 8 Tanıtım - CNET

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir? 01.02.2017 tarihinde eklendi - 1.050 kişi izledi

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.224 kişi izledi

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor! 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.137 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız