Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik sigaraların çalışma prensipleri oldukça kolay ve basittir. Normal sigaranın oluşturduğu duman yerine buhar çıkaran bir sisteme sahiptir. Sistemde nikotin ve aromalı likidin yanmasını ve buhar oluşturmasını sağlayan kısım şarj edilme ya da pil sayesinde gerekli enerjiyi almaktadır. Pil ya da batarya bulunan elektronik sigara ürün seçenekleri bulunabilmektedir. Elektronik sigaranın en önemli parçalarından biri de atomizerdir. Atomizerler buhar oluşumunu sağlayan parçadır. Bu nedenle içerisinde bulunan tellerdeki malzemelerin kaliteli olması oldukça önemlidir. Malzemeler kaliteli olmadığında atomizer değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Elektronik sigara içerisindeki parçalardan biri de likit kısımlarıdır. Elektronik sigara likitleri ve nikotin birleşerek yakılan sıvıyı oluştururlar ve buhar olarak elektronik sigarayı kullanan kişiye ulaşırlar.

Tavsiye:  Toshiba Satellite Radius 12 Tanıtıldı

Elektronik Sigara Alırken Hangi Parçalara Dikkat Etmelisiniz?

Elektronik sigara ürünlerinin farklı fiyat aralıklarının en önemli sebepleri elektronik sigaranın sahip olduğu parçaların gelişmiş özellikleri ve yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi olmaktadır. Özellikle elektronik sigaralarda bulunan ve buharın oluşumunu sağlayan atomizerler oldukça önemli parçalardır. Genellikle atomizerlerde ısının oluşmasını sağlayan devrelerde tungsten – volfram teli kullanmaktadır. Elektronik sigaralarda bulunan pil ya da bataryaların uzun ömürlü olmaları ve kullanım sürelerinin çok olması da önemlidir. Bunun için ihtiyacınız olan kullanım sürelerine sahip ve sizin fiyat aralığınıza uygun modeller tercih edebilirsiniz. Elektronik sigaralar çok farklı tasarımlara ve kullanımlara sahip olabilmektedir. Müşteri memnuniyeti için kadın-erkek ve her yaştan kişiye uyum sağlayabilmek için tasarımlara oldukça dikkat edilmektedir. Bu tasarımlardan boyut olarak küçük ve hafif, kullanışlı ürünleri tercih etmeniz sürekli bir kullanım için yararınıza olacaktır.

Tavsiye:  LG G4 İncelemesi

Elektronik Sigaralardaki Likitlerin Özellikleri

Elektronik sigaralarda nikotinin yanında çeşitli özelliklerde olabilen likit sıvılarda yanarak buharı oluşturmaktadır. Bu nedenle likitler genellikle kullanıcıların tercihlerine göre değişebilen aromatik, hoş tada ve kokuya sahip ürünler olabilmektedir. En çok tercih edilen elektronik sigara likit ürünleri meyve aromaları, vanilya aromaları, çikolata aromaları, fındık aromaları, kahve aromaları, mentol aromaları… olabilmektedir. Bu aromalar normal sigarada üzerinizde ve ağzınızda bırakan kötü ve yoğun kokunun aksine hem siz hem de çevrenizdekiler için ferahlatıcı ve aromatik olabilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Tavsiye:  FIFA 16 - Lionel Messi'li Temassız Dribling

Yorumlar

İlgili Terimler : ,

BENZER VİDEOLAR

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.215 kişi izledi

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor! 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.122 kişi izledi

HTC 10 Türkiye’de Satışa Sunuldu

HTC 10 Türkiye’de Satışa Sunuldu 20.05.2016 tarihinde eklendi - 1.336 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız