Dünyanın ilk 3LCD Lazer projektörü Sony VPL-FHZ57 Duyuruldu

Sony bugün dünyanın ilk 3LCD lazer ışık kaynaklı projektörü olan VPL-FHZ57’in başarısını devam ettiren en yeni 3LCD Lazer projektörü VPL-FHZ57‘yi duyurdu.

Sony’nin lazer projektör teknolojisi, devrim yaratan VPL-FHZ55’in yerini alacak olan VPL-FHZ57 ile gelişmeye devam ediyor. 4100 lümenlik renk parlaklığıyla yeni VPL-FHZ57,eğitim kurumları, şirketler ve medikal kuruluşlardan eğlence yerlerine kadar neredeyse tüm ortamlara zahmetsizce uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

sony-projektor-1

Yeni model, WUXGA çözünürlük (1920 x 1200), tüm aydınlatma koşullarında net ve parlak sunumlar, kenar karıştırma, çeşitli dikey/yatay lens kaydırma seçenekleri, çeşitli enerji tasarrufu ayarları ve 20.000 saate kadar bakım gerektirmeden çalışma özelliklerine sahiptir. VPL-FHZ57, ayrıca projektörün yan ya da baş aşağı gibi herhangi bir açıda serbestçe yerleştirilmesini sağlayan entegrasyon esnekliği sunar.

Tavsiye:  Yeni Acer Aspire Switch 11 ile Mobil Hayatın Tadını Çıkarın

Sony’nin 3LCD BrightEra™ lazer ışık kaynağı teknolojisinin kullanıldığı VPL-FHZ57, lamba tabanlı geleneksel projeksiyonlara göre işleri oldukça kolaylaştıran ve neredeyse hiç bakım gerektirmeyen uzun ömürlü lazer ışık kaynağı özelliğiyle canlı renkler veren 3LCD teknolojisinin tüm avantajlarını sunuyor. 20.000 saatlik ışık kaynağı çalışma süresiyle elde edilen gerek zaman tasarrufu gerekse ekonomik kazançlar sayesinde, normal şartlarda ampul değiştirmek için harcanan kaynaklar ve maliyetler de azaltılmış oluyor.

sony-projektor-2

VPL-FHZ57 modelinde dahili HDBaseT kartı bulunmaktadır, böylelikle bağlantı işlemi kolaylaşır, daha az kablo, sinyal genişletici ve alıcı kutusu kullanılır ve hata riskleri azaltılır.

Yeni VPL-CH370 projektör

Sony, yeni VPL-CH370 WUXGA’nın lansmanıyla, oldukça popüler olan C Serisi kurulum projektörü modellerine bir yenisini daha ekledi. 5000 lümen parlaklık sunan VPL-CH370, daha fazla bağlantı seçeneği sunmak ve büyük sınıflarda ya da geniş toplantı odalarında kolay kullanım, güvenilirlik ve düşük sahip olma maliyeti sağlamak için İsteğe Bağlı Kablosuz özelliğine sahiptir.

Tavsiye:  Jamie Foxx'lu 2 Yeni iPhone 6s Reklamı

Yeni VPL-FHZ57 lazer projektör ve yeni C Serisi modeli, 2016’nın Ocak ayında Avrupa’da kullanıma sunulacak.

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir? 01.02.2017 tarihinde eklendi - 1.049 kişi izledi

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.224 kişi izledi

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor! 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.137 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız