Digital Age Summit, 11-12 Mayıs’ta İstanbul’da

digitalage-16-summit

Dijital iş ve kültür dergisi Digital Age tarafından 11-12 Mayıs’ta bu yıl 10’uncusu düzenlenecek Digital Age Summit, dijital dünyanın gelecek 10 yılına yön verecek. Four Seasons Bosphorus İstanbul’da gerçekleşecek etkinliğe Rori DuBoff, Glen Gilmore ve Michael Stewart gibi dünyaca ünlü isimler konuşmacı olarak katılacak.

Bugüne kadar 20 bin katılımcıya ev sahipliği yapan Digital Age Summit, bu yıl 10’uncu kez “Next 10” teması ile gerçekleşiyor. Moderatörlüğünü teknoloji ve bilişim alanlarında yaptığı çalışmalarla tanınan Serdar Kuzuloğlu’nun üstleneceği zirve dijital dünyanın gelecek 10 yılına odaklanarak insanların hayatlarını kökten değiştirebilecek dijital gelişmelere ışık tutacak.

11-12 Mayıs tarihlerinde Four Seasons Bosphorus’ta gerçekleşecek zirvede Marketing & Business Technologies’in yanı sıra sanal gerçeklikle evrilen eğlence kültürü, veri egemenliğinde şekillenen iş modelleri ve daha akıllı kentlere yönelik gelişmeler ele alınacak. Dijital dünyanın gelecek on yılını yorumlayacak konuşmacılar arasında ise Havas Media Group Global Strateji Başkanı Rori DuBoff, Sosyal Medya Kanaat Önderi ve Dijital Pazarlama Stratejisti Glen Gilmore ve Lucid Şirketleri Kurucusu ve Başkanı Micheal Stewart yer alıyor.

Tavsiye:  Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

Programı çok yakında açıklanacak Digital Age Summit 2016’ya katılmak için http://digitalagesummit.com/katilim/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

İlgili Terimler : ,

BENZER VİDEOLAR

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir? 01.02.2017 tarihinde eklendi - 1.037 kişi izledi

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.216 kişi izledi

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor! 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.126 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız