Bu Oyunu Bitiren 10 Bin Dolar Kazanıyor

Exordium Games isimli oyun geliştiricisi sıradan oyunlardan sıkılan oyuncular için yepyeni bir mobil oyun geliştirdi. Bu oyunun adı Zero Reflex.

Ancak bu öyle sıradan bir oyun değil, zira oyunu hilesiz bitiren oyunculara yapımcı tam 10 bin dolar vereceğini duyurdu.

Adeta saçımızı başımızı yolduran bir oyun olan Zero Reflex‘de dev bir dairenin üzerinde hareket eden ok şeklindeki bir nesneyi yönlendirmeye çalışıyoruz.

zero-reflex-indir

Dairenin ortasında ise her yöne ateş eden ve kollarıyla bizi yok etmeye çalışan bir yaratık var. 30 saniyelik süre içerisinde 3 adet hakkınızı kaybetmeden kaçmayı başarırsanız bir sonraki bölüme geçebiliyorsunuz. Tabii ki her bölümde oyun daha da zorlaşıyor.

Tavsiye:  Sesli ve Görüntülü Arama Özelliğine Sahip Yerli Uygulama

Toplam 60 bölümden oluşan Zero Reflex‘teki tüm bölümleri haklarınızı kaybetmeden bitirirseniz 10 Bin Dolar para ödülünün sahibi olabilirsiniz.

Google Play Store’da ücretsiz, App Store’da ve Windows Store’da ise ücretli olan oyunu Zero Reflex Android indirZero Reflex iOS indir ve Zero Reflex Windows Phone indir bağlantılarına tıklayarak indirebilirsiniz.

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir? 01.02.2017 tarihinde eklendi - 1.041 kişi izledi

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.216 kişi izledi

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor! 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.128 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız