Beşiktaş’ın şampiyonluk kutlaması Youtube’dan 360 derece canlı yayınlanacak!

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik eden Vodafone Türkiye, 19 Mayıs’ta Vodafone Arena’da gerçekleşecek Beşiktaş’ın şampiyonluk kutlamasını Türkiye’de ilk defa “Live 360° Video” olarak YouTube üzerinden Vodafone Arena kanalından yayınlayacak.

vodafone-arena

Vodafone Arena’dan yapılacak yayın, geçen ay Amerika’nın popüler festivali Coachella’da gerçekleştirilen yayının ardından Türkiye’deki ilk 360 derece canlı etkinlik yayını olacak.

Beşiktaş JK ile Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone Türkiye, 19 Mayıs Perşembe günü Vodafone Arena’da gerçekleşecek olan ve siyah-beyazlı takımın taraftarlarının önünde kupayı kaldıracağı şampiyonluk kutlamasını Türkiye’de ilk defa “Live 360° Video” olarak YouTube üzerinden yayınlayacak. Dünyada ilk defa geçen ay Amerika’da gerçekleştirilen bir konser ve ardından Coachella Festivali’nde uygulanan teknolojiyle, Vodafone Arena’daki kutlamalar YouTube üzerinden Vodafone Arena kanalında 360 derece canlı izlenebilecek.

Tavsiye:  Just Cause 3 için 360 Derece Oynanış Videosu

360 derece teknolojisiyle canlı yayın

Geçtiğimiz aylarda 360 derece videoları desteklemeye başlayan ve bu özelliğe canlı yayın desteğini de ekleyen YouTube, kullanıcılara istedikleri zaman 360 derece teknolojisiyle canlı yayın yapabilme imkânı sunuyor. YouTube’un bu servisi, milyonlarca kişinin takip ettiği konser ve festival gibi etkinlikler için dünya çapında anlık izleyici kitlesi oluşturulmasını kolaylaştırıyor.

360 derece video, doğrusal ses sistemi sayesinde kullanıcıların videolarda yer alan nesnelerin seslerinin ne kadar uzaktan geldiğini ve hangi yönden geldiğini anlamalarını sağlıyor. Bu teknoloji, film, müzik ve video deneyimini de farklı bir boyuta taşıyor.

Kullanıcılar isterlerse telefonlarını hareket ettirerek, isterlerse de sanal gerçeklik cihazlarını kullanarak bu deneyimi yaşayabilirler.

Tavsiye:  Vodafone Smart 6 İncelemesi

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir? 01.02.2017 tarihinde eklendi - 1.095 kişi izledi

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.244 kişi izledi

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor! 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.159 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız