Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın başlamasıyla birlikte futbol coşkusu World of Tanks ve World of Tanks Blitz’e de sıçradı.

2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın başlamasıyla birlikte futbol coşkusu World of Tanks ve World of Tanks Blitz’e de sıçradı.

2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın başlamasıyla birlikte futbol coşkusu World of Tanks ve World of Tanks Blitz’e de sıçradı.

Avrupa Futbol Şampiyonasının heyecanı World of Tanks’e geliyor! Tank Futbolu 2016 etkinliği, bugün itibariyle World of Tanks PC sürümünde ve mobil sürüm World of Tanks Blitz’te başladı.

World of Tanks PC sürümünde tankçılar 3’er tanktan oluşan takımlarda karşı karşıya gelecekler ve 7 dakikalık maçlarda topu düşman fileleriyle buluşturmaya çalışacaklar. Tank Futbolu turnuvasında yer almak isteyen oyuncuların ellerini çabuk tutmaları gerekiyor zira kayıt için son gün 15 Haziran Çarşamba. Yaklaşık bir ay sürecek Tank Futbolu 2016 etkinlikleri boyunca takımlar, bu oyunlara özel T-62a Sport (T-62a S) tankıyla rakiplerine üç gol atan taraf olmak için kapışacaklar.

Tavsiye:  Toshiba Satellite Radius 12 Tanıtıldı

World of Tanks Tank Futbolu 2016

World of Tanks Yapımcısı Anton Pankov oyunlarla ilgili düşüncelerini, “Tank Futbolu 2016’nın daha önce yaptığımız futbol etkinliğinin aynısı olduğunu düşünmeyin. Oyun geçtiğimiz yıldan bu yana birçok değişikliğe uğradı. Yeni oyun fiziği efsane hareketler ve vuruşlar yapabilmenize olanak tanıyacak şekilde geliştirildi. Uzatmalar mekaniğini oyuna ekleyerek maçların eskisinden daha heyecanlı olacağını düşünüyoruz çünkü berabere kalma olasılığını ortadan kaldırdık. Her maçın yalnızca bir galibi olacak ve bu da rekabeti kızıştıracak,” sözleriyle dile getirdi.

Turnuvanın en iyi dört takımı, bir senelik Premium hesaba kavuşacak ve bu takımların üyeleri de Type 59 tankını kazanıyor olacaklar. Bu dört takım ayrıca Bağımsız Devletler Topluluğunun en iyi dört takımıyla karşı karşıya gelerek 5000 USD tutarındaki ödül havuzundan pay almak için yarışma hakkı kazanacaklar. 9 Temmuz’da gerçekleşecek bu karşılaşmaları internetten canlı olarak izleyebileceksiniz.

Tavsiye:  World of Tanks Wolfpack tanıtım videosu

Turnuva başvurunuzu http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/esport/football-cup-16/ linki üzerinden yapabilirsiniz.

World of Tanks Blitz FCM 50 t ile Futbol Heyecanı

World of Tanks Blitz’te 24 Haziran’a kadar sürecek futbol çılgınlığında ise özel görevlere katılıp tanklarınız için “Oley! Oley! Oley!” kamuflajını kazanmanız mümkün. Mobil tank futbolu oyunları, 1-10 seviyedeki tüm tanklara açık olsa da görevlerin zorluğu değişkenlik gösteriyor. Bu özel kamuflajın etkinlikten sonra da kalıcı olacağını belirtelim.

Maçların yanı sıra World of Tanks Blitz’e 10 Haziran’da, hızıyla er meydanının tozunu attıracak ilk Fransız Premium tankı FCM 50 t geliyor! Futbol heyecanına özel bir kamuflajla gelecek ve çevikliğiyle rakiplerinizi şaşkına çevirecek bu tankı kaçırmayın.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Tavsiye:  Gökyüzünde Muhteşem Drone Şovu

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir? 01.02.2017 tarihinde eklendi - 1.094 kişi izledi

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.243 kişi izledi

HTC 10 Türkiye’de Satışa Sunuldu

HTC 10 Türkiye’de Satışa Sunuldu 20.05.2016 tarihinde eklendi - 1.365 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız