Asker, World of Tanks Blitz’de Talim Yapmaya Hazır Mısın?

wot-1

Uzun süredir beklenen Talim Alanları, iyileştirilmiş eşleşme mekanikleri ve yeni tanklarla birlikte mobil tank savaşlarında yeni bir dönem başlıyor.

World of Tanks Blitz’in 2.9 güncellemesi 4 Mayıs itibariyle geçerli olacak. Bu güncelleme ile birlikte Talim Alanları oyuna ekleniyor, eşleşme mekanikleri oyuncu becerilerine daha uyumlu hale geliyor ve 30’dan fazla tankın savaş özellikleri iyileştiriliyor.

Ayrıca bilim kurgu temalı Schmalturm Starchaser ve 1960’lı yıllarda demir perde ülkelerinde gösterildiğinde kült statüsü kazanmış 4 Tank Adam ve Bir Köpek dizisinde yer alan Rudy, oyuna eklenen iki yeni premium tank.

Talim Alanları uzun süredir oyuncu topluluğunun beklediği bir özellikti. Bu güncellemeyle birlikte oyuna eklenen alanlarda yeteneklerinizi geliştirebilir, araziyi iyiden iyiye tanıyabilir ve arkadaşlarınızla yeni taktikler deneyebilirsiniz. Dilerseniz kendi Talim Alanınızı yaratabilir ya da bir başkasının alanında oyununuzu geliştirebilirsiniz.

Tavsiye:  GameX 2015’te İzdiham Yaşandı

wot-2

Güncellemeyle birlikte eşleşme sistemi de yenileniyor ve bu doğrultuda herkesin şansının daha da eşit olması hedefleniyor. Yeni sistem ile birlikte oyundaki becerileriniz zafere ulaşmanızda eskisinden daha fazla rol oynayacak.

Ayrıca yarın itibariyle oyuna eklenecek olan Schmalturm Starchaser, oyuna kendi özel kamuflajıyla birlikte uzayın derinliklerinden çıkıp geliyor. 6. seviye Alman Premium orta tankının (Pz.Kpfw. IV Schmalturm olarak da bilinir) hızlı topları, öldürücü bir hassasiyete sahip. Bu yüzden de sniper olarak mükemmel bir tank. Starchaser’ı kullanacaksanız savaşın arka safhalarından ön cephedeki arkadaşlarınıza destek vermek en mantıklısı.

Dizideki versiyonuna sadık kalınarak gelen Rudy ise 7. seviye bir Sovyet Premium orta tankı. Rudy mükemmel atış hızına, eğitimi yüzde 100 tamamlanmış bir ekibe ve kazanılan deneyim puanlarını direkt bedava deneyime çevirebilme özelliğine sahip.

Tavsiye:  Lenovo VIBE Shot ile Yılbaşı Partinizin Yıldızı Siz Olun

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir? 01.02.2017 tarihinde eklendi - 1.049 kişi izledi

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.224 kişi izledi

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor! 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.137 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız