Apple Watch 2 ve iPhone 6c Ne Zaman Tanıtılacak?

Geçtiğimiz Eylül ayında yeni renk seçenekleri, kayışları ve yazılım özellikleriyle akıllı saat Apple Watch‘ı güncelleyen Apple’ın, yeni nesil akıllı saat Apple Watch 2 ve akıllı telefonu iPhone 6c‘nin tanıtım tarihi belli oldu.

Apple-Watch-iPhone

9to5Mac sitesinin yakın kaynaklardan aldığı bilgilere göre Apple’ın yeni akıllı saati Apple Watch 2 ve yeni akıllı telefonu iPhone 6c, Mart 2016‘da yapılacak olan Apple etkinliğinde tanıtılacak.

Apple Watch 2‘nin hangi özelliklerle geleceği henüz belli değil ancak, gelen bilgilere göre uygulamaların daha hızlı açılması için daha güçlü bir işlemciye sahip olacağı ve saatin gövdesinin daha ince bir tasarımla geleceği söyleniyor.

Apple Watch 2 için düzenlenecek etkinlikte iPhone 6c‘nin de tanıtılacağı belirtiliyor. iPhone 6s gibi premium tasarım anlayışına sahip olacağı söylenen telefonun özellikleri şöyle; A8 işlemci, 1 GB RAM ve 1136×640 piksel çözünürlüklü 4 inçlik ekran. iPhone 6c’de, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ta kullanılan ekran basınç kuvvetini algılayan 3D Touch’ın ise yer alması beklenmiyor.

Tavsiye:  Samsung Gear Leather Edition Konsepti

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir? 01.02.2017 tarihinde eklendi - 1.095 kişi izledi

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.244 kişi izledi

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor! 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.159 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız