Acer Aspire R 11 Teknik Özellikleri, Fiyatı, Çıkış Tarihi

Acer dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar serisinin en küçük üyesi olan 11.6 inç ekranlı Aspire R 11 Ekim ayında Türkiye’de!

Bu kompakt dizüstü bilgisayar, içerik oluşturma ve paylaşım için dört mod arasında akıcı biçimde dönüştürülmesine izin veren benzersiz 360 derece menteşesiyle küçük alanlardan en verimli şekilde faydalanıyor. 8 saate kadar olan pil ömrü kullanıcılara gün boyunca mobil özgürlük sağlıyor.

Acer_Aspire_R11__1

Gökyüzü mavisi ve bulut beyazı renklerinde temin edilebilen Aspire R 11, kumaş dokulu bir kapağa sahip ve alt tarafı görsel bir çekicilik ve fonksiyonellik için çiziklere dirençli olan ve sağlam bir tutuş sağlayan lazer oyma yöntemiyle oluşturulmuş. Canlı ve net 11.6 inç HD dokunmatik ekranı Zero Air Gap teknolojisine ve dayanıklı Corning® Gorilla® cama sahip.

Intel® Pentium® işlemci ve Intel® HD grafikler barındıran Aspire R 11, 8GB DDR3L sistem belleğine ve 1TB sabit sürücüye kadar yapılandırılabiliyor. Acer Crystal Eye HD web kamerası, dahili SD™ kart okuyucu, USB 3.0 ve USB 2.0 bağlantı noktaları ve tam boy HDMI ve VGA bağlantı noktalarına sahip olan Aspire R 11, Acer tarafından ücretsiz Windows 10 yükseltme desteğine de sahip .

Tavsiye:  4.5G uyumlu Turkcell T70 ve Turkcell Tablet görücüye çıktı

Her Alana Uyum Sağlayabilen Dört Kullanım Modu

Benzersiz biçimde tasarlanan 360 derece menteşe Aspire R 11’in, iş ve verimlilik için “dizüstü bilgisayar” modundan bilgi paylaşımı ve hafif oyunlar için “pad” moduna, filmlerin veya videoların keyfinin uzaktan çıkarılması için “ekran” modundan dar alanlarda kullanım için “çadır” moduna kolayca dönüştürülebilmesine izin veriyor. Menteşenin kolayca açılabilmesini sağlayan çift dönüşlü tasarıma sahip olan yeni Aspire R11’in aynı zamanda ekrana dokunulduğunda paneli sabitleyen ve sallanmayı azaltan ekstra bir kuvvet momenti bulunuyor. Aspire R 11 ekran konumuna bağlı olarak ses kanalı çıkışını otomatik olarak değiştirebiliyor. Ses ve video donanımı gecikmesiz biçimde canlı ve net bir iletişimi garanti etmek için incelikle ayarlanmıştır.

Acer_Aspire_R11__3

Acer TrueHarmony ile Harici Hoparlörlere Gerek Kalmıyor

Tavsiye:  Mobil EDS Tanıtım Videosu

Aspire R 11, Acer’ın yenilikçi donanım ve yazılım tasarımı olan TrueHarmony ses teknolojisine sahip. Acer TrueHarmony eğlenceyi bir üst seviyeye taşıyan güçlü sesler sunuyor. Özellikle dayanıklılık ve esnekliği iyileştirmek için tasarlanan kağıt diyafram yapısıyla, hoparlörler daha geniş bir aralıkta bas ve daha az bozulmaya sahip sesler sunuyor. özel bir dengeleyici, filmlerin hayat bulması, müziğin daha fazla derinliğe sahip olması ve hatta oyunların daha çok içine çekmesini garanti etmek için frekans dengesini optimize ediyor.

BluelightShield™ Gözünüzü Daha Az Yorarak Daha Uzun Süre Okumaya imkan sağlıyor

Aspire R 11 ekrandan mavi ışık salımını azaltarak göz yorulmasını etkin biçimde azaltan Acer BluelightShield teknolojisine sahip ve üç kullanım modu bulunuyor:

-Düşük İndirgeme: Mavi ışık salımını LED arkadan aydınlatma modülünden %18 azaltıyor. Bu bir çift genel mavi ışık önleyici gözlük kadar etkin.

-Orta İndirgeme ve Yüksek İndirgeme: Mavi ışık salımını LED arkadan aydınlatma modülünden sırasıyla %36 ve %54 oranında azaltıyor.

Tavsiye:  League of Legends Sezon Ortası Büyüsü’yle Geliyor!

-Uzun Süre Modu: Işık mühendisleri tarafından uzun süreli kullanımlarda göz yorulmasını azaltmak için profesyonelce ayarlanmış.

Acer_Aspire_R11__4

Hassas ve Sezgisel Kontrol

Acer, Aspire R 11’e bir dokunmatik ekrana uyumlu yakınlaştırmak için sıkıştırma, çekme ve kaydırma gibi touchpad hareketleri ve işaretlerini sağlayarak Windows deneyimini getiren Precision Touchpad‘i de dahil etti. Bu özellik kullanıcılara yalnızca düzgün ve hassas bir deneyim yaşatmakla kalmıyor, aynı zamanda daha yüksek çözünürlüklü donanım ve dahili avuç içi dokunuşunun yok sayılması aracılığıyla daha fazla hassasiyet de sağlıyor.

Acer Aspire R 11 Fiyatı

11.6inch R11 , 339$+kdv satış fiyatıyla Ekim ayından itibaren beyaz ve mavi renk seçenekleriyle Türkiye’de satışa çıkacaktır.

 

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir?

Elektronik Sigaranın Parçaları Nelerdir? 01.02.2017 tarihinde eklendi - 1.041 kişi izledi

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu: Moto Z 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.216 kişi izledi

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor!

Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanı World of Tanks’e geliyor! 10.06.2016 tarihinde eklendi - 1.128 kişi izledi

Türkiye'nin video inceleme sitesi incelemevideosu.com'da yayınlanan tüm videolar Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi video sitelerinden çekilmekte olup, sitemizin sunucularında hiçbir video barınmamaktadır.

incelemevideosu.com

video inceleme

video inceleme

Reklamı geçmek için tıklayınız